قفل سوئیس منابع انگیزه اخبار حوادث

قفل: سوئیس منابع انگیزه اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نظر من جهت قهرمانی روی فرانسه است / لینه کر

اسطوره فوتبال انگلیس و یکی از مجریان قرعه‌کشی جام جهانی اعتقاد است این دوره جام جهانی فرانسه ترکیب خوبی جهت قهرمانی دارد.

نظر من جهت قهرمانی روی فرانسه است / لینه کر

لینه کر: نظر من جهت قهرمانی روی فرانسه است

عبارات مهم : روسیه

اسطوره فوتبال انگلیس و یکی از مجریان قرعه کشی جام جهانی اعتقاد است این دوره جام جهانی فرانسه ترکیب خوبی جهت قهرمانی دارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از فیفا، مراسم قرعه کشی جام جهانی روسیه امروز در مسکو برگزار می شود و ۳۲ تیم حاضر در این مسابقه ها حریفان خودشان را خواهند شناخت.

نظر من جهت قهرمانی روی فرانسه است / لینه کر

گری لینه کر، اسطوره فوتبال انگلیس که یکی از مجریان مراسم قرعه کشی هست، راجع به این مناسبت بزرگ گفت: من فکر کنم جام جهانی روسیه به عالی ترین شکل برگزار شود. مشکلی در روسیه نیست و همه چیز محیای برگزاری جام جهانی هست. اگر هم مشکلی باشد تا وقت شروع جام جهانی برطرف خواهد شد. من امیدوارم کسانی که جهت دیدن بازی های جام جهانی به مسکو می آیند از دیدن این مناسبت لذت ببرند. جام جهانی جهت من هر لحظه یادآور لحضات بزرگ و پرافتخاری بوده است و خوشحال هستم که در مراسم قرعه کشی جام جهانی شرکت می کنم. تجربه این مناسبت جهت من افتخار بزرگی است.

او در پاسخ به این پرسش که چه تیمی مدعی قهرمانی در جام جهانی است گفت: نمی شود دو تیم برزیل و آلمان را حساب نکرد. این دو تیم شرایط خاص خودشان را دارند و هر لحظه به عنوان مدعی وارد جام می شوند. در این بین اسپانیا را هم باید تیمی بزرگ و مدعی دانست.

اسطوره فوتبال انگلیس و یکی از مجریان قرعه‌کشی جام جهانی اعتقاد است این دوره جام جهانی فرانسه ترکیب خوبی جهت قهرمانی دارد.

با این حال اگر بخواهم یک تیم را به خاطر کیفیت ترکیب آن گزینش کنم، من تیم ملی فرانسه را گزینش می کنم. این تیم تمام ابزارهای مورد نیاز را جهت موفقیت دارد و از درون دروازه تا خط حمله تمام بازیکنان این تیم در حد کلاس جهانی هستند. راجع به انگلیس کشور خودم هم باید بگویم که بعید می دانم در این دوره هم انگلیس مدعی باشد. البته بازیکنان جوان خوب زیادی الان در تیم های پایه انگلیس هستند که در مسابقه های جهانی نیز به موفقیت رسیدند و من فکر می کنم در آینده آن ها بتوانند شرایط بهتری جهت انگلیس رقم بزنند.

واژه های کلیدی: روسیه | انگلیس | فرانسه | مسابقه | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs