قفل سوئیس منابع انگیزه اخبار حوادث

قفل: سوئیس منابع انگیزه اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات به بازیکنانم گفتم که می‌توانیم به بازی برگردیم/ جهت علی قربانی خوشحالم ، شفر

به گزارش ایسنا، وینفرد شفر بعد از تساوی دو بر دو تیمش برابر الریان گفت: ۵ دقیقه ابتدایی بازی هر دو تیم وقت های زیادی جهت گلزنی داشتند و این امکان وجود داشت که ب

به بازیکنانم گفتم که می‌توانیم به بازی برگردیم/ جهت علی قربانی خوشحالم ، شفر

شفر: به بازیکنانم گفتم که می توانیم به بازی برگردیم/ جهت علی قربانی خوشحالم

عبارات مهم : قربانی

سرمربی استقلال می گوید تیمش نمایش خوبی برابر الریان داشته است.

به گزارش ایسنا، وینفرد شفر بعد از تساوی دو بر دو تیمش برابر الریان گفت: ۵ دقیقه ابتدایی بازی هر دو تیم وقت های زیادی جهت گلزنی داشتند و این امکان وجود داشت که بازی یک بر صفر و یا حتی یک بر یک شود. بین دو نیمه کمی سیستم را عوض کردن دادیم لیکن امید و روزبه نزدیک به هم بازی می کردند و به نظر می رسید که دو بازیکن یک پست هستند. ابراهیمی را به سمت راست بردیم و چشمی جلوی خط دفاع آمد و توانستیم بازی را در اختیار بگیریم. مهاجمان خوبی داشتیم و طبیعی بود که تیم حریف را با فشاری که وارد کردیم، به عقب برانیم.

به بازیکنانم گفتم که می‌توانیم به بازی برگردیم/ جهت علی قربانی خوشحالم ، شفر

او افزود: ما بعد از این با دو مهاجم بازی کردیم و تلاش کردیم یک ضرب و دو ضرب بازی کنیم. بین دو نیمه به بازیکنان گفتم می توانیم بازی را عوض کنیم و این اتفاق رخ داد. شخصیت و روحیه تیم ما در نیمه دوم بسیار خوب بود و شانس های زیادی جهت گلزنی داشتیم. در نیمه دوم دقیقه به دقیقه بهتر شدیم و تیم ما پرس بهتری انجام داد و تیم حریف را تحت فشار قرار داد و در کل بهتر بازی کردیم. توپ های زیادی را به وینگرهای خودمان رساندیم و با توجه به موقعیت هایی که داشتیم، انتظار می رفت که گل دوم را نیز به ثمر برسانیم.

سرمربی استقلال راجع به وقت های از دست رفته تیمش در این بازی گفت: در ۱۰ دقیقه آخر در بعضی صحنه ها از جدیت تیم کاسته شد. مانند ۳۵ دقیقه قبل فوتبال بازی نکردیم و سانترهای خوبی انجام ندادیم و تک ضرب بازی نکردیم. در نهایت تبریک می گویم که یک امتیاز در بازی اول گرفتیم. به بازیکنانم جهت این یک امتیاز و نمایش خوب تبریک می گویم. فردا ریکاوری می کنیم و بعد از یک استراحت جهت دیدار با الهلال آماده می شویم.

به گزارش ایسنا، وینفرد شفر بعد از تساوی دو بر دو تیمش برابر الریان گفت: ۵ دقیقه ابتدایی بازی هر دو تیم وقت های زیادی جهت گلزنی داشتند و این امکان وجود داشت که ب

او راجع به عملکرد قربانی و تیام اظهار کرد: جهت قربانی به خاص بابت ثبت گل دوم بسیار خوشحال هستم. در نیمه اول شاید گاهی دیر به صحنه ها و سانترهای ما می رسید ولی در مجموع خیلی خوب بازی کرد. تیام نیز به تازگی به تیم ما اضافه شده است و اگر این بازیکن به آمادگی صد در صد برسد، خیلی موثر خواهد بود.

شفر راجع به اخراج تاباتا و داوری این دیدار اظهار کرد: صحنه اخراج را خیلی دقیق ندیدم ولی داور خوب بود. یک اشتباه نیز جهت تیم حریف گرفت که تبدیل به گل شد. در کل داوری بد نبود.

زمانیکه بازیکن حریف اخراج شد، دو بر یک به سود الریان بود و من به بازیکنانم گفتم که باید زمین را بزرگ کنیم و این کار انجام شد و خوب بازی کردیم و توانستیم سانتر کنیم و بازی را عوض کنیم. نتیجه منصفانه بود و در نیمه دوم الریان تنها یک شانس داشت و ما باید به بازیکنان این توصیه را یاد بدهیم که هنگامی که یک یار زیاد هستیم، اجازه چنین موقعیت هایی را به تیم حریف ندهیم. ما باید فضاها را ببندیم و از برتری خودمان استفاده کنیم.

به بازیکنانم گفتم که می‌توانیم به بازی برگردیم/ جهت علی قربانی خوشحالم ، شفر

سرمربی استقلال در آخر و در پاسخ به این پرسش که آیا از نتیجه بدست آمده راضی هست، گفت: نباختن در خارج از منزل در لیگ قهرمانان نتیجه خوبی هست. همینطور جهت الریان نیز خوب بود که این تیم در منزل شکست نخورد. قطر نام بزرگی دارد و الریان کلوب بزرگی محسوب می شود ولی ما حالا نشان دادیم که هنگامی که از حریف خود عقب می افتیم، می توانیم نتیجه را برگردانیم و حتی شانس کسب برد را نیز داشتیم.

واژه های کلیدی: قربانی | بازیکن | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs