قفل سوئیس منابع انگیزه اخبار حوادث

قفل: سوئیس منابع انگیزه اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی از همه برنامه‌های گروه‌های بحران‌ساز اطلاع داریم / وزیر کشور

وزیر کشور تاکید کرد: ما از برنامه همه گروه‌هایی که به دنبال ایجاد بحران در کشور هستند اطلاع داریم. 

از همه برنامه‌های گروه‌های بحران‌ساز اطلاع داریم / وزیر کشور

وزیر کشور: از همه برنامه های گروه های بحران ساز اطلاع داریم

عبارات مهم : امنیت

وزیر کشور تاکید کرد: ما از برنامه همه گروه هایی که به دنبال ایجاد بحران در کشور هستند اطلاع داریم.

به گزارش ایسنا، عبدالرضا رحمانی فضلی در مراسم تشییع پیکر شهدای ناجا که در اتفاق گلستان هفتم پاسداران به شهادت رسیدند اظهار کرد: ما با انواع و اقسام توطئه ها، فریب ها و کارها متفاوت از طرف دشمن های خود در طول مسیر انقلاب مواجه بوده ایم، هستیم و خواهیم بود جهت اینکه تعهد و پیمان خود را در مسیر هویت دینی، اسلامی، استقلال، عزت، غیرت و آزادی گذاشته ایم شیطان هر لحظه با هویت اسلامی و غیرت در تضاد است و جنگ باطل علیه حق هر لحظه بوده و خواهد بود.

وی افزود: مجموعه اقداماتی که در حوزه های متفاوت سیاسی، اقتصادی، نظامی، امنیتی و اطلاعاتی انجام می شود ناشی از کینه آمریکا و رژیم صهیونیستی از ضرب شستی است که نیروهای ما در شش سال گذشته و طی نبرد ملت های مقاوم سوریه، عراق، لبنان و یمن با پشتیبانی کشور عزیزمان ایران علیه آمریکا و اذنابش صورت گرفت.

از همه برنامه‌های گروه‌های بحران‌ساز اطلاع داریم / وزیر کشور

وی تاکید کرد: ما در جریان این پرسشها هستیم. انواع و اقسام توطئه ها به وسیله آمریکا، رژیم صهیونیستی و اذناب آن صورت می گیرد. ما در این ماه شاهد مجموعه اقداماتی در کشور با جنبش این کشورها و ایادی آنها شاهد بودیم که مردم با صبوری و هوشیاری تمام توطئه ها را از بین بردند. ما دیده ایم که چقدر علیه این ملت سرمایه گذاری و موضع گیری شده است است و پرونده آن را به شرکت ملل برده اند. بعد از آن ما اطلاع داشتیم که به دنبال ایجاد حوادث دیگری در حوزه اقتصادی، اجتماعی و امنیتی در کشور هستند.

وزیر کشور با اشاره به حوادثی که گلستان هفتم پاسداران پایتخت کشور عزیزمان ایران اتفاق افتاد، تصریح کرد: عده قلیلی در نقطه مشخصی و در اعتراض های واهی تجمع کرده بودند تا جرقه و تنش اجتماعی و امنیتی ایجاد کنند و کشور عزیزمان ایران را در شرایط بی ثباتی با استفاده از تبلیغات دستگاه های تبلیغی صهیونیستی قرار دهند. آنها می خواهند شرایط کشور عزیزمان ایران را بی ثبات جلوه دهند ولی ما در منطقه ای که به وسیله وهابیت، تکفیری ها و صیهونیست ها ناامن شده است امنیت را حفظ کرده ایم.

وزیر کشور تاکید کرد: ما از برنامه همه گروه‌هایی که به دنبال ایجاد بحران در کشور هستند اطلاع داریم. 

وی همچنین اضافه کرد: ما مدیون نیروی انتظامی هستیم که مظهر نظم و امنیت کشور است و با وسعت عملیات از لب مرز تا مرکز کشور و همچنین حوزه های اجتماعی و فرهنگی و انتظامی درایت خود را به اثبات رسانده هست. ماهی نیست که ما شاهد شهادت نیروهای سلحشور، مومن و ولایی نیروی انتظامی نباشیم. ما با ولایت عهد و میثاق داریم و از استکبار، شیطان و ایادی آنها کینه و خشم بر دل داریم. خود را مکلف می دانیم که از حریم اسلام دفاع کنیم. این شهدا استمرار راه شهدایی هستند که از صدر اسلام جان خود را فدای آن کرده اند. همه کسانی که لباس نیروی انتظای بر تن دارند منتظر شهادت هستند.

رحمانی فضلی در ادامه تصریح کرد: این گروه می درخواست کردند عنوان را از یک کانون کوچک با تهیج و ترساندن به ایجاد اغتشاشات محلی در مناطق متفاوت دامن بزنند. نشانه این بود که از نقطه ای کار خود را شروع کنند و با درگیری هایی که ایجاد می شود و ایجاد عواطف و احساسات جهت حمایت از خود افراد را درگیر کنند. این گروه اقلیت افراطی خشونت طلب می درخواست کردند در نقاط متفاوت جریاناتی ایجاد کنند و کشور را دچار تلاطم کنند ولی بعد از درایت و برنامه ریزی شورای تامین و نیروی انتظامی عنوان ساماندهی شد. اخبار دقیقی داریم که افراطیون این جریان به دنبال کشته سازی بودند تا انگیزه مورد نیاز را جهت جنبش ایجاد کنند. نیروی انتظامی با درایت، وقت دادن، مذاکره و اقداماتی که ناشی از تعلق بود تلاش کرد تا این عنوان را برطرف کند.

وی با تاکید بر اینکه ما از برنامه همه گروه هایی که دنبال ایجاد بحران در کشور هستند مطلع هستیم ادامه داد: جهت نیروی انتظامی برخورد با گروهی ۱۰۰ یا ۲۰۰ نفره که امنیت عمومی را خدشه دار کرده اند کار راحت ای هست. نگرانی عمده ما این بود که خود آنها اقدام به کشتن از خود کنند. نیروی انتظامی به آنها وقت داد و با کار اطلاعاتی دقیق سرشاخه ها شناسایی شدند. درست زمانی که اتمام حجت تمام شد طی ۱۰ دقیقه نیروی انتظامی وظیفه خود را انجام داد.

از همه برنامه‌های گروه‌های بحران‌ساز اطلاع داریم / وزیر کشور

وزیر کشور همچنین تصریح کرد: ما اقتدار را در خرد، عقلانیت و کم کردن هزینه می دانیم. افرادی که این عزیزان را به ناحق شهید کردند کار مهم نظامی و امنیتی نکرده اند. فردی بی عقل، خشونت طلب و افراطی پشت ماشین می نشیند و آن را به سمت جمعیت می راند. ما نمونه این کار را در جریان خشونت طلب افراطی کفر داعش دیده ایم. چطور کسانی که به ظاهر از عرفان، عشق، دل و آزادی صحبت می کنند با خنجر، تیغ و درفش وارد می شوند. ما از اکثریت این جریان خواستیم تا خود را از این گروه اقلیت جدا کنند. جریان اکثریت با عقلانیت و درایت شناسایی این جریان عقلیت افراطی وابسته را انجام و صف خود را از آنها جدا کنند. در غیر این صورت جمهوری اسلامی در برخورد با خشونت و افراط لحظه ای تعلل نمی کند.

وی ادامه داد: امیدواریم به برکت خون شهدا و لطف خداوند و هدایت رهبری بتوانیم به وظایف خود در عرصه امنیت داخلی ادامه دهیم و علمدار این جبهه باشیم. ما آماده هستیم در برابر هر مصلحتی که خداوند بخواهد و بر ما مقدر است سر تسلیم و رضا فرود آوریم. شهادت بالاترین آرزوی تک تک نیروهایی است که لباس مقدس نیروی انتظامی به تن دارند.

وزیر کشور تاکید کرد: ما از برنامه همه گروه‌هایی که به دنبال ایجاد بحران در کشور هستند اطلاع داریم. 

وی تاکید کرد: دشمن های بدانند با سیل عظیم جوانمردان ولایی و متدینی روبرو هستند که نشانه کمترین آنها وصال درگاه عهدیت و حق تعالی هست. در این مسیر همه کارهایی که جهت امنیت کشور عزیزمان ایران و اسلام مورد نیاز است انجام می دهیم.

واژه های کلیدی: امنیت | ایران | انتظامی | نیروی انتظامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs