قفل سوئیس منابع انگیزه اخبار حوادث

قفل: سوئیس منابع انگیزه اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث ناکامی دختر در اخاذی از پسر

رئیس پلیس فتا کیش گفت: ترساندن به انتشار عکس‌های غیراخلاقی پسر ۲۵ ساله در اینترنت با قصد اخاذی نافرجام ماند. 

ناکامی دختر در اخاذی از پسر

عبارات مهم : اینترنت

رئیس پلیس فتا کیش گفت: ترساندن به انتشار تصویر های غیراخلاقی پسر ۲۵ ساله در اینترنت با قصد اخاذی نافرجام ماند.

به گزارش صداوسیما، سرهنگ دوم اباذر محرمی گفت: دختری که با تهیه فیلم غیراخلاقی از پسر 25 ساله قصد داشت او را وادار به تسلیم در برابر خواست شیطانی خود کند در جزیره کیش دستگیر شد.

وی افزود: بعد از مراجعه پسر جوانی به پلیس فتا مبنی بر ترساندن به انتشار تصویرهای و فیلم در اینترنت از سوی یک زن عنوان در دستور کار ماموران این پلیس قرار گرفت.

ناکامی دختر در اخاذی از پسر

سرهنگ محرمی ادامه داد: شاکی پرونده با مراجعه به این پلیس اظهار داشت حدود یک سال با دختری آشنا شده است و با هم رابطه دوستی داشتند ولی بعد از مدتی وی با ارسال تصویر و فیلم از طریق شبکه اجتماعی خبر رسان تلگرام جهت شاکی درخواست پول کرده که در صورت عدم واریز مبلغ خواسته شده است اقدام به انتشار تصویرهای و فیلم ها در اینترنت خواهد کرد.

رییس پلیس فتا کیش تصریح کرد: با انجام تحقیقات و با بررسی های به عمل آمده به وسیله کارشناسان این پلیس، مشخص گردید دختر جوان با استفاده از گوشی خود در هنگام رابطه غیراخلاقی با آن پسر به صورت مخفی، اقدام به تهیه تصویر و فیلم از صورت وی کرده بود در حالی که شاکی هیچ گونه اطلاعی از این اقدام نداشته است.

رئیس پلیس فتا کیش گفت: ترساندن به انتشار عکس‌های غیراخلاقی پسر ۲۵ ساله در اینترنت با قصد اخاذی نافرجام ماند. 

سرهنگ محرمی در ادامه بیان کرد: به همین جهت و با انجام کارها علمی و پلیسی متهمه شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر شد و در بازجویی های انجام شده است به جرم خود اعتراف کرد.

وی گفت: هر کس فیلم و تصویرهای شخصی دیگران را وسیله ترساندن قرار بدهد و یا به منظور اخاذی و یا هر عنوان دیگری از آن سوء استفاده کند، به دو تا پنج سال زندان و 74ضربه شلاق و 10سال محرومیت از حقوق اجتماعی محکوم می شود.

سرهنگ محرمی گفت: توصیه می کنیم خانواده ها نظارت کافی را در خصوص فرزندانشان داشته باشند و بعضی از افرادی که سودای ارتکاب چنین جرایمی را در سر می پرورانند، بدانند که هیچ گونه اغماضی در این پرونده ها صورت نمی گیرد و افرادی که مرتکب چنین جرایمی شوند، با مجازات های سخت قانونی روبه رو خواهند شد.

ناکامی دختر در اخاذی از پسر

رییس پلیس فتا کیش از مردم خواست در صورت مواجه و یا مشاهده موارد مشکوک درفضای مجازی، آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس Cyberpolice.ir بخش تماس با ما پلیس فتا در میان بگذارند.

واژه های کلیدی: اینترنت | غیراخلاقی | انتشار تصویر | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs